Tabele rozgrywek

Sezon 2017/2018

 

Odwiedziny

01374486
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Razem
112
650
5579
19234
1374486

Losowe zdjęcie

DSC_0382.JPG

Online

Odwiedza nas 50 gości oraz 0 użytkowników.

ABC Diety

Zapisałeś się do klubu Victoria Niemcz? Dostałeś swój pierwszy klubowy strój? A może grałeś już w jakimś prawdziwym meczu i poczułeś się choć trochę jak Christiano Ronaldo?
Gratulacje!
Pamiętaj, że od tej pory Twoje życie nie będzie już takie, jak zwykle! Zanim jednak poczujesz smak sławy, zanim rozdasz swoje pierwsze autografy, a na Twojej piersi zawisną pierwsze medale, musisz zacząć myśleć, zachowywać się i odżywiać jak prawdziwy sportowiec!
Oto kilka głównych zasad odżywiania, które warto, abyś zapisał sobie na kartce, powiesił w kuchni i już od dziś zaczął żyć i odżywiać się jak Christiano Ronaldo lub Lionel Messi!

  1. Coca-Colę zastąp sokiem. Zamiast tych wszystkich słodkich napojów, które piłes do tej pory, zacznij pić dużo wody!
  2. Znasz Adama Małysza? Jego tajemnica sukcesu to bułki i banany! Weź z niego przykład i jedz dużo surowych warzyw i owoców : szczególnie banany!
  3. W miarę możliwości rozbij posiłki na 4-5 mniejszych a nie najadaj się do syta! Większa ilość posiłków polepszy przemianę materii, nie pozwól, by najciężej pracująca częścią Twojego organizmu był Twój żołądek! Pamiętaj też, że zróżnicowane posiłki i różne źródła składników to podstawa.
  4. Im mniej przetworzone jedzenie tym lepiej, tak wiec surowa marchewka jest lepsza od gotowanej, a to co grilowane jest lepsze od tego, co smażone. Zachowajmy kolejność: surowe-> gotowane -> grilowane-> smażone.
  5. Wiem, że trudno to zrozumieć, ale słodycze i chipsy to największy wróg sportowca! Jak tylko możesz, unikaj pustych kalorii, które może są smaczne, ale zamiast mięśni, gromadzą tłuszcz.
  6. Ostatni posiłek jedz około 2h przed meczem (rozgrzewką przed meczem)/treningiem -  godzinę przed meczem zjedz banana. Nie jedz też tuż przed snem, Twój żołądek także chce iść spać, nie męcz go!

 W razie wątpliwości, zapytaj trenera!

Sponsorzy

Polecamy