UWAGA KONKURS! WYMYŚL MOTTO KLUBOWE VICTORII NIEMCZ!

 

UWAGA KONKURS! WYMYŚL MOTTO KLUBOWE VICTORII NIEMCZ! 
 
Kup cegiełkę o nominale 50zł, wymyśl klubowe motto i wygraj Smartfon Huawei P20 Pro, którego ambasadorem jest Robert Lewandowski!

 
Z okazji jubileuszu 10-lecia istnienia Victorii Niemcz ogłaszamy konkurs na motto klubowe. 
Kibice FC Barcelona mają swoja "Més que un club", fani FC Liverpool na całym świecie znają hasło "You'll never walk alone", bo piłka nożna to coś więcej niż zwykły sport. To sposób na życie, światowy fenomen gromadzący zawodników i kibiców z całego świata. 
 
Victoria Niemcz od pierwszego dnia istnienia chce iść śladem najlepszych, dlatego też chcemy mieć własne, oryginalne hasło, które będzie nam zawsze przypominało o pięknej sportowej idei, na fundamentach której której powstał nasz klub.
 
 
O pomoc prosimy nasze największe wsparcie, czyli grono osób, które zakupiły klubowe cegiełki! Cały czas możesz do niego dołączyć i stać się częścią pięknego sportowego przedsięwzięcia, jakim jest klub Victoria Niemcz. 

Cegiełki można zakupić zarówno online - przez nasz sklep na Facebooku, dokonując wpłaty konto PLUKS Victoria Niemcz, a także za pośrednictwem trenerów i klubowych działaczy. W celu odebrania cegiełki należy skontaktować się z nami poprzez wiadomość prywatną.
 
Parafialno-Ludowy Uczniowski Klub Sportowy
„VICTORIA-NIEMCZ”
 
Konto bankowe: 68 8142 1033 0307 5362 2000 0001


Przebieg konkursu.
 1. Kup cegiełkę klubową Victorii Niemcz o nominale 50 zł.
 2. Pamiętaj, aby ją zachować.
 3. Stwórz propozycję klubowego motta i prześlij ją na  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  podając w treści adres konta poczty elektronicznej, imię i nazwisko, numer telefonu oraz potwierdzenie posiadania cegiełki.
 4. Na Wasze zgłoszenia czekamy od 22.05.2019r. do 13.06.2019 roku do godz. 20:00 czasu polskiego.
 5. W trakcie trwania konkursu systematycznie będziemy zdradzać Wam propozycje klubowego motto, publikując je na naszym profilu na Facebooku.
 6. Zwycięzcę wybierze Jury składające się z członków zarządu klubu Victorii Niemcz, a nagrodę wręczy zawodnik Reprezentacji Artystów Polskich, która rozegra mecz podczas 10.urodzin naszego klubu dnia 16 czerwca 2019 r. o godzinie 16:00. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się bezpośrednio przed meczem.
 

REGULAMIN KONKURSU

§ 1

POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Konkurs jest organizowany pod nazwą  Motto Klubowe Victorii Niemcz.

2. Organizatorem Konkursu jest Parafialno-Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „VICTORIA-NIEMCZ”, adres korespondencyjny: Józefa Milcherta 1, 85-862 Bydgoszcz z siedzibą we wsi Niemcz (zwany dalej „Organizatorem”).
3. Partnerem i fundatorem nagród w konkursie jest firma Konek PSN sp. j.,  (KRS: 0000282932, NIP: 9532426477, REGON: 093043072), z siedzibą przy Józefa Milcherta 1, 85-862 Bydgoszcz

4. Konkurs zostanie ogłoszony na profilu Facebookowym Victoria Niemcz https://www.facebook.com/VictoriaNiemcz/ oraz na stronie www.victoria-niemcz.pl . Odpowiedzi należy wysłać na adres e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  .

5. Konkurs trwa od 22.05.2019 do 13.06.2019 do godz. 20:00 czasu polskiego.

6. Wzięcie udziału w Konkursie jest równoznaczne z zapoznaniem się z niniejszym regulaminem („Regulamin konkursu”) i akceptacją jego treści.

7. W trakcie trwania konkursu systematycznie będą dodawane propozycje klubowego motto przesłane przez Uczestników na adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ,  publikowane na profilu Victoria Niemcz na Facebooku: https://www.facebook.com/VictoriaNiemcz/
                                                                 
§ 2

WARUNKI I ZASADY UCZESTNICTWA W KONKURSIE

1. Uczestnikiem Konkursu („Uczestnik”) może być każda osoba fizyczna, która:

a) posiada pełną zdolność do czynności prawnych. Osoby ograniczone w zdolności do czynności prawnych biorą udział w konkursie za zgodą swojego przedstawiciela ustawowego lub opiekuna prawnego, którą należy wysłać w formie skanu lub zdjęcia wraz z odpowiedzią konkursową na adres e-mail   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . W zgłoszeniu należy podać także imię, nazwisko oraz numer telefonu autora.

b) w przypadku gdy Zwycięzca Konkursu jest osobą niepełnoletnią i nie prześle skanu oświadczenia, o którym mowa powyżej, zwycięzca Konkursu traci prawo do Nagrody i Nagroda zostanie przyznana Uczestnikowi, którego zgłoszenie wybierze Komisja Konkursowa. 

2. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest łączne spełnienie następujących warunków:

a) osoba biorąca udział w Konkursie musi posiadać status Uczestnika zgodnie z § 2 pkt 1. 

b) uczestnik musi dokonać zakupu tzw. cegiełki klubowej stanowiącej wpłatę na cele statutowe PLUKS Victoria Niemcz w kwocie minimum 50,00 zł brutto w terminie 22.05-13.06.2019 r. i zachować dowód zakupu. Zakup cegiełki oznacza wpłatę wskazanej kwoty na konto PLUKS Victoria Niemcz (Konto bankowe: 68 8142 1033 0307 5362 2000 0001) lub przekazanie kwoty członkowi zarządu za pokwitowaniem.

§ 3

NAGRODY

1.Nagrodą w Konkursie jest: smartfon Huawei P20 Pro Huawei firmy, o wartości 2399,00 zł brutto.

2. Zdobywcą nagrody w Konkursie zostanie Uczestnik, wyłoniony przez Komisję Konkursową składającą się z członków zarządu  Klubu P-LUKS „Victoria Niemcz”. Zdobywca nagrody zostanie wyłoniony przez komisję spośród osób, które w czasie trwania konkursu, prześlą mail na adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , zawierający odpowiedź na temat:  Wymyśl klubowe motto Victorii Niemcz oraz będą posiadaczami tzw. "cegełek" klubowych zakupionych w terminie 22.05-13.06.2019 r. jeśli potwierdzą ten fakt stosownym dokumentem.

3. Celem zapewnienia prawidłowej organizacji Konkursu, Organizator powołuje komisję konkursową. Wszelkie wątpliwości dotyczące zasad Konkursu, interpretacji i postanowień tego Regulaminu rozstrzyga Organizator.

4. Laureat konkursu zostanie powiadomiony o wygranej bezposrednio przed rozpoczęciem meczu między Victorią Niemcz,  Reprezentacją Artystów Polskich, który zaplanowano na 16.06.2019r. na godz. 16. Jeśli autor najlepszego, zdaniem jury klubowego motta, nie będzie obceny osobiście na imprezie, zostanie niezwłocznie powiadomiony o wygranej telefonicznie.

5. Celem potwierdzenia chęci przyjęcia nagrody, powiadomiony Laureat powinien zgłosić się do klubu wraz z potwierdzeniem nabycia cegiełki w terminie nie dłuższym niż 7 dni od ogłoszenia oficjalnych wyników konursu. Niezgloszenie się we wskazanym terminie, skutkuje przepadkiem nagrody.

6. Otrzymana nagroda zostanie wręczona przez zawodnika Reprezentacji Artystów Polskich, która rozegra mecz podczas 10.urodzin Klubu Sportowego Victoria Niemcz dnia 16 czerwca 2019 r. o godzinie 16:00

7. Za wygraną nagrodę nie przysługuje ekwiwalent pieniężny. Uczestnik nie może żądać wymiany wygranej nagrody na inną nagrodę.

8.W myśl niniejszego regulaminu, każdy uczestnik zwalnia serwis Facebook z odpowiedzialności za konkurs prowadzony przez Klub P-LUKS „Victoria Niemcz”.

9. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany, przeprowadzany przez serwis Facebook, ani z nim związany.

§ 4

DANE OSOBOWE UCZESTNIKÓW KONKURSU

1.Warunkiem udziału w Konkursie jest podanie przez Uczestnika Konkursu prawdziwych danych osobowych, tj.: imienia, nazwiska, adresu konta poczty elektronicznej, numeru tel. kontaktowego oraz potwierdzenia posiadania cegiełki niezbędnych do przekazania nagrody pod rygorem przepadnięcia prawa do nagrody, jeśli poda fałszywe dane lub nie poda ich wcale.

2. Uczestnik ponosi odpowiedzialność za błędne lub niekompletne dane kontaktowe podane Organizatorowi lub zmianę tych danych przez Uczestnika w sposób uniemożliwiający wydanie mu nagrody. 

3. Przystępując do Konkursu i akceptując niniejszy regulamin Uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie podanych przez niego danych osobowych przez Organizatora. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia Konkursu oraz w związku z wydaniem nagrody.


§ 5

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

Organizator ma prawo do zmiany postanowień niniejszego Regulaminu, o ile nie wpłynie to na pogorszenie warunków uczestnictwa w Konkursie. Dotyczy to w szczególności zmian terminów poszczególnych czynności konkursowych. Zmieniony Regulamin obowiązuje od czasu opublikowania go na www.victoria-niemcz.pl.

 

 

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz

Sponsorzy

Polecamy

 
 • buy jordans direct
 • cheap nfl jerseys china
 • cheap nfl jerseys wholesale
 • Cheap air jordan 10 retro ovo for sale
 • cheap nhl jerseys
 • cheap jordan shoes
 • wholesale nfl jerseys china
 • jordan shoes on sale
 • cheap mlb jerseys
 • cheap retro jordan shoes
 • cheap nba jerseys
 • michael jordan shoes
 • cheap nfl jerseys china
 • air jordan 8 chrome
 • cheap replica nfl jerseys
 • air jordan 30
 • wholesale nfl jerseys
 • cheap hockeys jerseys
 • Cheap jordan 11 72-10 for sale
 • wholesale nhl jerseys
 • the new jordan shoes
 • cheap authentic jerseys
 • cheap jordan dub zero
 • wholesale mlb jerseys
 • jordan air force 1
 • cheap custom jerseys
 • air jordan 12 vivid pink
 • nfl jerseys wholesale
 • jordan retro 5 gold
 • cheap jordan shoes clearance