DSC_0017.JPG

Online

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.

Z zimowego snu

Victoria Niemcz – Tartak Wudzyn 2:2 (2:1). Bramki: Paweł Andrearczyk 2 (1., 18.)

Victoria: Narloch – Grzymski, Sobota, Boliński, Filipski – O. Andrysiak, Siemaszko, Grobelski (46. Niekraszewicz), Muravskiy (64. Jasiński) – Olszanowski, Andrearczyk (85. Guczkowski).

Żk. Olszanowski, Filipski, Muravskiy.

Inauguracja rundy wiosennej nie wypadła okazale. Pomimo prowadzenia, musieliśmy podzielić się punktami z zespołem z Wudzyna.

Mecz rozegrano na sztucznej płycie przy ul. Sielskiej w Bydgoszczy. W zespole Victorii zadebiutowało kilku nowych graczy i już pierwsza akcja w ich wykonaniu przyniosła nam bramkę. Oskar Andrysiak dośrodkował z prawej strony boiska, a Paweł Andrearczyk wpakował piłkę do siatki. Po kilku minutach mogło być 1:1, ale goście trafili w poprzeczkę. Na 2:0 mógł podwyższyć w 8 minucie Andrearczyk, ale strzelił niecelnie. Co się odwlecze …. Dziesięć minut później, Michał Siemaszko zagrał ze środka pola do Artura Olszanowskiego, którego strzał obronił golkiper gości. Do dobitki dopadł Andrearczyk i podwyższył wynik.

Gra toczyła się głównie w środku pola i zarówno my, jak i goście mieli kolejne sytuacje do strzelenia bramki. W 42. min, po rzucie rożnym, w zamieszaniu, straciliśmy bramkę na 1:2.

Pierwszy kwadrans po przerwie to napór przyjezdnych, co zaowocowało zdobyciem wyrównującej bramki. W miarę upływu czasu byliśmy coraz częściej w posiadaniu piłki i mieliśmy dwie okazje do zdobycia gola (Olszanowski i Andrearczyk). W doliczonym czasie gry dopisało nam szczęście, gdyż goście nie wykorzystali sytuacji sam na sam.