Letnie obozy: Camp Stegna oraz Camp Pobierowo

Victoria Niemcz w najlepszej 12-nastce

Orlik: Victoria Niemcz w najlepszej 12-nastce drużyn woj. kuj-pom i to jeszcze nie KONIEC !!!

Dnia 05.11.2016 odbyła się na Chemiku ostatnia kolejka rozgrywek orlika ( przypomnę w pierwszej zajęliśmy pierwsze miejsce i gramy dalej z najlepszymi drużynami z kuj-pom) Najlepsze drużyny stworzyły nowe grupy i los wylosował nam tym razem znów Chemik Bydgoszcz, GLKS Osielsko oraz Wisełkę Fordon. Wszystkie drużyny grające już na wysokim poziomie w piłkę prowadzone przez świetnych trenerów.

Po 3 kolejkach zajmowaliśmy trzecie miejsce w grupie ale mieliśmy tylko punkt straty do lidera, więc wszystkie trzy drużyny miały szanse na awans na wiosnę do kolejnych grup mistrzowskich które z sześciu  grup A( mistrzowskich) stworzą kolejne trzy grupy mistrzowskie po cztery drużyny w grupie, które powalczą o wyższe lokaty. Na początku turnieju okazało się, że Wisełka Fordon ze względów logistycznych nie była w stanie dotrzeć na turniej. Z klucza każda z trzech przybyłych drużyn otrzymała 3pkt. Pierwszy mecz rozegrał Chemik Bydgoszcz z GLKS Osielsko był to bardzo zacięty i wyrównany pojedynek który w ostatnich dwóch minutach przechylił na swoją korzyść Chemik strzelając na 2:1. Takim wynikiem zakończył się ten mecz. Drugi mecz zagraliśmy Z GLKS Osielsko. Świetnie się rozpoczęło ponieważ szybko Mikołaj Kikel wykorzystał złe wybicie bramkarza i pięknym strzałem umieścił piłkę w siatce. Później Osielsko trochę zepchnęło nas do obrony i co chwile bombardowało mocnymi strzałami na bramkę lecz świetnie spisywał się Bartosz Boguta lecz przy jednym  jeden z nich był bezradny i znalazł on drogę do naszej bramki. Stracona bramka trochę nas obudziła i żywo zaczęliśmy atakować. Mikołaj Kikel miał dwie świetne sytuacje lecz minimalnie chybił, lecz świetnie dograł w pole karne, a Filip Deżakowski wyprzedził obrońce i cudownym strzałem dał nam wymarzone prowadzenie. Później znów Osielsko miało swoje pięć minut ze stałych fragmentów gry lecz po jednym z nich Filip Deżakowski na szybkości zrobił piękny rajd przez całe boisko strzelając na 3:1 i takim też wynikiem zakończył się ten ciężki i ważny mecz. Kolejny mecz zagraliśmy z dobrze dysponowanym Chemikiem. Szybko popełniliśmy błąd przy wrzucie z autu. Brak komunikacji między bramkarzem a obrońca i niestety strącenie piłki głową przez nasze obrońcę dało prowadzenie Chemikowi. Po chwili kolejny błąd w kryciu i z rzutu rożnego przewrotką Chemik podwyższa na 2:0. Próbowaliśmy,cisnęliśmy ale to nie był nasz dzień i straciliśmy trzecią bramkę do przerwy. Drugą połowę zagrali zmiennicy, którzy wcale nie zaprezentowali się gorzej i stracili również trzy gole ale nabrali ważnego doświadczenia i ogrania. Jestem bardzo zadowolony, że potrafiliśmy się zmobilizować i przeskoczyć o lokatę wyżej w tabeli zajmując drugie miejsce, które daje nam awans i prawo gry na wiosnę w najlepszej dwunastce drużyn w województwie Kujawsko-Pomorskim co jest dla nas już bardzo dużym osiągnięciem a mamy apetyt aspiracje i możliwości na więcej. Teraz zaczynamy treningi na hali oraz ligę halową więc będzie co robić i będą kolejne emocje. Z orlikiem żegnamy się do wiosny gdzie wrócimy jeszcze lepsi i silniejsi i powalczymy o miejsca na podium. Dziękuję wszystkim zawodnikom za walkę i świetną grę oby tak dalej Victorio. Pozdrawiam MG

Chemik Bydgoszcz - Wisełka Fordon 3:0

GLKS Osielsko - Wisełka Fordon 3:0

Victoria Niemcz - Wisełka Fordon 3:0

Chemik Bydgoszcz - GLKS Osielsko 2:1

Victoria Niemcz - Chemik Bydgoszcz 0:6

Victoria Niemcz - GLKS Osielsko 3:1

2'  Mikołaj Kikel
16' Filip Deżakowski
24' Filip Deżakowski