Letnie obozy: Camp Stegna oraz Camp Pobierowo

Wytrzymali tempo

Victoria Niemcz – Szubinianka Szubin 7:1 (4:1)

Bramki: Nicolas Bąk 3 (11., 15., 46.) Jakub Winiarski 3 (28., 33.,77.), Kamil Andrysiak (53.)

Zaczęło się jak zawsze, a skończyło jak nigdy. Po świetnej pierwszej połowie, równie bardzo dobra druga. Zespół wyciągnął wnioski z poprzednich spotkań i zasłużenie pokonał Szubiniankę.

Mecz rozpoczął się od naszych sytuacji, ale dopiero w 11 min, Jakub Winiarski wpadł w pole karne i dograł do Nicolasa Bąka, który nie miał problemów z umieszczeniem piłki w pustej już bramce. Cztery minuty później, po prostopadłym podaniu Tomasza Kretowicza, „Nico” wyszedł sam na sam z bramkarzem i podwyższył na 2:0. Goście pierwszy strzał na bramkę oddali w 27 min z rzutu wolnego i … zdobyli bramkę. Na szczęście, rozpoczynając od środka, Maciej Adamczak podał do Winiarskiego, który wykonał akcję meczu. Minął sześciu rywali i po ograniu bramkarza, kopnął do pustej bramki. Winiarski był autorem czwartego gola. Asystował mu Kacper Kraszkiewicz. Jeszcze w tej części meczu, dwa razy Bąk był sam na sam.

Po przerwie, Szubinianka rzuciła się do odrabiania strat. Ale już w 46 min, Winiarski dograł do Bąka i … trener odetchnął z ulgą. Strzelaninę Winiarskiego i Bąka rozdzielił Kamil Andrysiak, który zakończył akcję wymienionej dwójki. Jeszcze raz „Nico” i dwukrotnie Michał Knapkiewicz, znaleźli się sam na sam z bramkarzem gości, ale zabrakło zimnej krwi. Siódmego gola dorzucił Winiarski, po podaniu od Tomasza Bałdygi, wykorzystał sytuację sam na sam. Na listę strzelców mógł się wpisać jeszcze Bałdyga.
Miejmy nadzieję, że zespół będzie się piął w górę tabeli.

Victoria: Wiśniewski – Knothe, Przewoźny, Kopański, Kraszkiewicz – Knapkiewicz, Andrysiak (60. Rutka), Kretowicz (75. Łuczak), Adamczak (60. Franczak), Winiarski – Bąk (65. Bałdyga).