Letnie obozy: Camp Stegna oraz Camp Pobierowo

Godne zakończenie

Victoria Niemcz – Gwiazda II Bydgoszcz 6:1 (3:0)

Bramki: Patryk Mroczek 2 (17., 23.), Igor Lasota 2 (42. - głową, 57.), Kacper Słowik (9.), Mateusz Papke (54.).

Bardzo dobre zawody rozegrali nasi młodzicy na zakończenie sezonu. Po ładnej grze, pokonali zespół bydgoskiej Gwiazdy. Tym miłym akcentem przypieczętowali drugą lokatę w tabeli.

Wynik otworzył Kacper Słowik, wykorzystując dośrodkowanie z rzutu rożnego Kacpra Wierzbanowskiego. Po kolejnych ośmiu minutach było już 2:0. Oskar Putz zagrał prostopadłą piłkę do Patryka Mroczka, a ten będąc sam na sam, trafił przy słupku. Na 3:0 bramka znów wpadła po rzucie rożnym. Zawodnicy Gwiazdy nie zdążyli się zorganizować pod bramką, a Wierzbanowski podał do Mroczka i ten, nieatakowany, strzelił z dużą łatwością.

Dużo zamieszania od początku drugiej połowu wprowadził Jakub Duczmal. Najpierw dograł do Krzysztof Baranowskiego (powrót po kontuzji), który nie wykorzystał sytuacji sam na sam, a później, będąc dwukrotnie oko w oko z bramkarzem, nie potrafił go pokonać. Czwartą bramkę zdobyliśmy  … z rzutu rożnego. Dośrodkował ponownie Wierzbanowski, a Igor Lasota, głową wpakował piłkę do siatki. Wynik i swój dorobek bramkowy, mógł poprawić Słowik, ale zwlekał z oddaniem strzału, mając przed sobą bramkarza. Kolejnego gola Victoria zdobyła, a jakże, po rzucie rożnym. Najprzytomniej w polu karnym zachował się Mateusz Papke. Goście zdobyli bramkę po szybkiej kontrze. Na odpowiedź nie czekaliśmy długo. Mroczek minął kilku graczy po lewej stronie i podał do Lasoty, który trafił do pustej bramki.

Victoria: Hatłas - Giża, Papke, Kajko – Wierzbanowski, Putz, Duczmal, Mroczek – Słowik oraz Szczechowski, Lasota, Baranowski.